Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie Stargard

Wyróżniamy kilka typów rolet : rolety rzymskie, austriackie, weneckie, panele, a’la rolety.

Rolety rzymskie idealnie komponują się do różnorodnych typów mieszkań. Charakteryzują się nowoczesnym sposobem szycia. Rolety uszyte są na specjalnej taśmie na rzep przymocowanej do specjalistycznego mechanizmu. Podstawą bardzo dobrej rolety rzymskiej jest mechanizm, który musi być starannie wykonany i przygotowany na ciągłe użycie.Współpracujemy z najlepszymi producentami mechanizmów na rynku tak aby wszystkie nasze rolety były trwałe.
Istnieje bardzo dużo sposobów szycia rolet rzymskich. Gładkie z jednego materiału, doszytą listwą dekoracyjną, w połączeniu dwóch różnych kolorów, z napisami, a nawet z pomarszczoną tkaniną. Rolety szyte są z materiałów firanowych jak i zasłonowych. Bardzo ważnym elementem jest dobranie odpowiedniej tkaniny. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ilość tkanin przystosowanych do szycia rolet rzymskich renomowanych firm.

Roleta może być zamontowana do ściany, sufitu, na ramę okienną oraz do odpowiednich karniszy.
Nasze rolety rzymskie szyte są przez doświadczone krawcowe, które własnoręcznie szyją rolety od wielu lat. W Stargardzie jako jedni z pierwszych zapoczątkowaliśmy szycie rolet rzymskich.

Do zamówienia potrzebujemy wymiarów Twojego okna lub wnęki. Możesz zrobić to sam, lub umawiając się na wizytę i zlecić kompleksową usługę pomiaru, projektu i szycia. Więcej informacji w Dojazd do klienta.

Nie boimy się wyzwań, znalazłaś roletę w sieci? Przyjdź do jednego z naszych sklepów ze zdjęciem.

 

 

 

 

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii.