Parawany – do biur, gabinetów, salonów, hoteli i resturacji

JAKA FOTOTAPETA DO SALONU? Polecamy!
09/21/2018
Obrusy i bieżniki STARGARD PYRZYCE – świąteczne
11/30/2018

Parawany są idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają praktycznego i ładnego sposobu, na oddzielenie od siebie poszczególnych części danego pomieszczenia. Sposoby na ich wykorzystanie może jedynie ograniczyć nasza wyobraźnia. Prawda jest taka, że sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujemy.

Za każdym razem podkreślamy ich atuty i podwójną rolę, jaką spełniają. Pierwszą z nich jest rola dekoracyjna. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie kilkaset przeróżnych wzorów. Dzięki temu każdy może znaleźć motyw, jaki go interesuje. Drugą rolą jest ich niezaprzeczalna funkcjonalność. Jest to najłatwiejszy sposób na oddzielenie od siebie poszczególnych części danego pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, w których parawany RADIMAR sprawdzą się idealnie.


PARAWANY DO BIUR
Miejsce w biurze, które należy do Ciebie

parawany do biur
Nawet w pracy często potrzebujemy nieco prywatności i spokoju, aby móc w pełni skupić się na swoich obowiązkach. Często jest to utrudnione, gdy dzielimy biuro z innymi osobami. Parawan jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu pracownicy i ich klienci, poczują się podczas spotkania bardziej komfortowo. Przełoży się to z całą pewnością na pozytywne zakończenie rozmowy.

Parawan 3-częściowy – Brama do przyszłości
parawan-3-czesciowy-brama-do-przyszlosci

Parawan 3-częściowy – Królewska adoracja 
parawan-3-czesciowy-krolewska-adoracja


PARAWANY DO GABINETÓW LEKARSKICH
Aby pacjent czuł się bezpiecznie
parawany do gabinetów lekarskich

Parawan jest nierozłącznym elementem gabinetu lekarskiego. To dzięki niemu pacjent czuje się swobodniej podczas poszczególnych badań. Kto powiedział, że musi to być jedynie rozwiązanie praktyczne? Parawan może również idealnie sprawdzić się, jako element dekoracyjny gabinetu. Jest to możliwe dzięki parawanom RADIMAR.

Parawan 3-częściowy – Jaśmin
alt

Parawan 3-częściowy – Kule
alt


PARAWANY DO GABINETÓW
Twoje miejsce w gabinecie

parawany do gabinetów i salonów
Przyjmując różne osoby w gabinecie, nie możesz sobie pozwolić na to, aby ich oczom ukazały się rzeczy, których nie chciałbyś pokazać. Gabinet zawsze musi prezentować się idealnie. Parawanem w szybki i łatwy sposób zasłonisz tę część gabinetu, która ma być niewidoczna dla innych.

Parawan 3-częściowy – Ogród japoński 
alt

Parawan 3-częściowy – Pajęczyna 
alt


PARAWANY DO RESTAURACJI
Aby klienci poczuli się wyjątkowo

PARAWANY DO RESTAURACJI

Parawany są idealnym rozwiązaniem w restauracji, dzięki któremu goście poczują się wyjątkowo. Podczas rozmów przy posiłku, będą czuli się również bardziej komfortowo. Parawanem oddzielisz poszczególne części sali, stoły, czy też zasłonisz część, która właśnie jest sprzątana.

Parawan 3-częściowy – Kolorowa uliczka w Toskanii
alt

Parawan 3-częściowy – Królewska świta 
alt


PARAWANY DO SALONÓW FRYZJERSKICH

Upiększaj w spokoju

PARAWANY DO SALONÓW FRYZJERSKICH

Prowadząc salon fryzjerski, trzeba zadbać o odpowiednie warunki dla naszych klientów. Szczególnie damska część ceni sobie nie tylko efekt końcowy, ale również to, jak przebiegała cała wizyta. Dlatego tak ważna jest przestrzeń i wygląd naszego salonu.

Parawan 3-częściowy – Diamentowe lilie 
alt

Parawan 3-częściowy – Dźwięki zmysłów 
alt


PARAWANY DO SPA I HOTELI
Pokój pod każdego klienta

PARAWANY DO SPA I HOTELI

Hotele i SPA starają się, aby ich klienci byli zadowoleni z pobytu. Każdy klient jest jednak inny i potrzebuje przez to nieco innych warunków, aby być usatysfakcjonowanym. Parawan jest najprostszym sposobem, aby w szybki i łatwy sposób zmienić wygląd danego pomieszczenia i powiększyć, lub zmniejszyć, poszczególne jego elementy.

Parawan 3-częściowy – Lazurowy raj 
alt

Parawan 3-częściowy – Magia natury 
alt


PARAWANY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI
Oddziel miejsca zdobywania wiedzy i zabawy

PARAWANY DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI
Zarówno przedszkolaki, jak i ich nieco starsi koledzy, przebywając w placówce nie tylko zdobywają wiedzę, ale spędzają również miło czas ze swoimi rówieśnikami. Każdy nauczyciel wie, jak wygląda miejsce zabawy po jej zakończeniu i jak zabawki mogą rozpraszać dzieci. Najprostszym sposobem na oddzielenie miejsca do nauki, od miejsca zabawy, jest postawienie między nimi parawanu.

Parawan 3-częściowy – Podwodny świat 
alt

Parawan 3-częściowy – Dżungla – małpy 
alt


Przytulny kącik w wielkim miejscu

alt
Niektóre osoby przytłaczają wielkie przestrzenie i nie potrafią się w nich odnaleźć. Nie trzeba od razu robić remontu i stawiać ścian, aby to zmienić. Dzięki parawanom, w dowolny sposób podzielisz pomieszczenie i stworzysz odpowiednio duże miejsce.

Parawan 3-częściowy – Eleganckie piórko
alt

Parawan 3-częściowy – Geometryczny tunel
alt

 

Artykuł zaczerpnięty ze źródła: https://www.sklepwnetrz.pl/parawany-do-biur-gabinetow-salonow-hoteli-i-resturacji-n-88.html

PARAWANY MOŻESZ ZOBACZYĆ I ZAMÓWIĆ W NASZYCH SKLEPACH W PYRZYCACH I STARGARDZIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.