Firma TAJM

Na rynku istniejemy już od 1998r. Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią praktyką. Rodzinna firma przekazująca swoją wiedzę i sztuki szycia z pokolenia na pokolenie. Zajmujemy się szyciem dekoracji okiennych do wszystkich wnętrz. Naszą specjalnością są Firany, Zasłony,Rolety Rzymskie, Rolety Weneckie, Rolety Austriackie, Panele, A'la Rolety. Duży wybór tkanin sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tkaniny oferowane przez naszą firmę są doskonałej jakości, znanych i renomowanych firm. Bardzo zależy nam, aby sprzedawane przez nas produkty były doskonałe, dlatego wkładamy w ich szycie wiele serca i ciągle poszukujemy nowych, wartych uwagi dostawców.

Oferowane przez nas dodatki wzbogacą Państwa mieszkanie. Pięknie prezentujący się obrus na Waszym stole, ekskluzywna pościel do sypialni czy komplet ręczników do łazienki sprawi, że Wasz dom stanie się ulubionym miejscem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Nasze sklepy Adres
STARGARD ul. Czarnieckiego 2F (za C.H RONDO, od strony parkingów)
PYRZYCE ul. Dąbrowskiego 2

Kompleksowa usługa

Zaprojektujemy Twoje wnętrze. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa usługa pomiaru, projektu, uszycia i montażu. Bazujemy głównie na klientach z polecenia, szyliśmy dekoracje całych domków, mieszkań na terenach Szczecina, Gryfina, Stargardu, Pyrzyc, Goleniowa, Nowogardu, Choszczna, Chojny, Polic, Gorzowa i wielu innych.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego zamówienia, dbamy o to żeby nasi klienci byli z nas zadowoleni i polecali innym.

Pomiar

Projekt

Szycie

Montaż

ZADOWOLENIE

Polecanie

Fakty

Dekoracja okien to Nasza pasja

19

Ponad Lat doświadczenia

99%

zadowolonych klientów